Csurgói Diákalbum. Aukció - 2008

Csurgói Diákalbum. Csurgói öregdiákok albuma. Szerkesztette: Écsy Ö. István.
Budapest-Csurgó 1931. Csurgói Ref. Csokonai Vitéz Mihály Reálgimnázium Öregdiákjainak Szövetsége (Hornyánszky ny.), 200 p., 1 sztl. lev. + 17 tábla fotómelléklet. Számozott példány 125/92 sz.
Kiadói aranyozott, dombornyomott vászonkötésben. A kötethez készült könyvjelzővel, melyet a gimnázium 100 éves fennálásának emlékére vert érem illusztrál. Szép és ritka kötet.

Kikiáltási ár: 8 000 Ft.-