Carrara Ferencz - A büntető jogtudomány programmja 1- 2. kötet. Aukció - 2007

Carrara Ferencz  -  A büntető jogtudomány programmja 1- 2. kötet. Fordította: Beksics Gusztáv.
Bp., 1878-1879. MTA. Könyvkiadó Hiv.  XX, 389 p., 590 p., 1 sztl. lev.  5. kiadás.
/A Magyar Tudományos Akadémia /
Kiadói aranyozott vászonkötésben, gerince kopott. A kötetben helyenként ceruzás aláhúzás.

Kikiáltási ár: 3 000 --> 12 000 Ft.-