Bosnyák Zoltán - A zsidókérdés. 1-2 kötet (egybekötve). Aukció - 2008

Bosnyák Zoltán  -  A zsidókérdés. 1-2 kötet (egybekötve). I.: A zsidókérdés - világkérdés. II.: A zsidókérdés - magyar kérdés.
Bp., [1940], Stádium. 192 p., 2 sztl. lev. + 10 t. ; 170 p., 1 sztl. lev. + 4 t.
Átkötött, modern aranyozott vászonkötésben, körülvágott példány.

Kikiáltási ár: 10 000 --> 24 000 Ft.-