Borászat / Bernátsky Jenő - Szőlőmívelés Aukció - 2009

Borászat / Bernátsky Jenő - Szőlőmívelés Bp., é. n. Athenaeum. 183 p. 2. javított kiadás.
Gazdag szövegközti illusztrációval.
/Gazdasági Tanácsadó 2. sz. /
Korabeli félvászon kötésben. Felirat nélkül. A kötetben helyenként ceruzás jelzések. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 000 --> 3 500 Ft.-