Bihar Vármegye tíz évvel Trianon után. Csonka-Bihar vármegye reviziós emlékalbuma. Aukció - 2005

Bihar Vármegye tíz évvel Trianon után. Csonka-Bihar vármegye reviziós emlékalbuma. Összeállította: Vermes Ernő. Előszó: Pekár Gyula.
Berettyóujfalu, 1930. "Kultura Könyvnyomda és Lapkiadó Rt." (Gyula), 466 l. + 16 t. Gazdag szövegközti képanyaggal. Megjelent 1000 számozott példányban.
Kiadói aranyozott címerrel díszített vászonkötésben. A címlapon tulajdonosi név. Jó állapotban.

Kikiáltási ár: 4 000 --> 12 000 Ft.-