Biblia - Képes Szent Biblia Aukció - 2006

Biblia - Képes Szent Biblia azaz Istennek Ó- és Új- Testamentomában foglaltatott Szent Írás. Fordította Károli Gáspár.
Előszó: Ravasz László. Gustave Doré képeivel.
(Bp., 1931.) Franklin-Sylvester. 1 t. (színes címkép) 2 sztl. lev. VIII, 708 l., 2 sztl. lev., 255 l.
(Az eredeti szöveggel egybevetett és átdolgozott kiadás.)
Lapszámozáson belül, egészoldalas képekkel gazdagon illusztrált.
Kiadói aranyozott, dombornyomással díszített bőrutánzatú fekete vászonkötésben.

Kikiáltási ár: 20 000 --> 20 000 Ft.-