Bánóczi Dezső, dr. - "Rendezte: dr. Bánóczi Dezső " Aukció - 2007

Bánóczi Dezső, dr.  -  "Rendezte: dr. Bánóczi Dezső  " (Iratok, írások egy élet margójára)
Bp., 1943. Szerző. 246 p. Számozott!  50/ 43. Bencze József részére készült bibliofil példány.
Kiadói félvászon kötésben, kissé kopott állapotban.

Kikiáltási ár: 3 000 Ft.-