Arany János - összes munkái. 1-8. kötet. Aukció - 2005

Arany János - összes munkái.  1-8. kötet. Bp., 1883 - 1885. Ráth Mór. (8 db, kollacionált)
Kiadói dúsan aranyozott egészvászon díszkötésben. Aranymetszett.
Az első kötet gerince igényesen javított, a második és hatodik kötetben egy-egy lapszél beszakadt. Megkímélt szép sorozat. Hat kötethez eredeti védődoboz tartozik.

Kikiáltási ár: 40 000 --> 90 000 Ft.-