AUKCIÓK

EZEKET A KÖNYVEKET, KÉREM NE PRÓBÁLJA MEGRENDELNI, EZEK MÁR AKKOR ELKELTEK!

A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Aukció - 2008

A képzőművészet iskolája. A festőművészet, grafika és szobrászat technikai eljárásai. Írták: Szőnyi István, Molnár C. Pál, Szobotka Imre, Elekfy Jenő, Kákay-Szabó György, Varga Nándor Lajos, Ferenczy Béni.
Számos színes és feketenyomású képpel és szövegábrával.
Bp., (1941) Győző Andor. 395 p., 2 sztl. lev. + 28 fekete, 8 színes tábla.
Kiadói vászonkötésben, az aranyozás kopott, a könyvtest jó állapotban.

Kikiáltási ár: 2 400 --> 4 500 Ft.-
split