[Rerrich] Régi-Rerrich Béla - A szegedi templomtér Aukció - 2007

[Rerrich] Régi-Rerrich Béla  -  A szegedi templomtér Előszó: Kertész K. Róbert. A kísérő szöveget Móra Ferenc és Ybl Ervin írta.
Bp., 1932. Egyetemi ny.  16 p. 17-93 képtábla.
Az előzéklapon Rerrich Béla beragasztott arcképe.
Kiadói félvászon kötésben, a kötéstábla kissé kopott állapotban.

Kikiáltási ár: 6 000 Ft.-